Blog

xxx
21
lipca
2021

Uziemienie instalacji fotowoltaicznej - o czym należy pamietać?

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z elektrycznością, konieczne jest stosowanie zabezpieczeń! Uziemienie jest ochroną instalacji fotowoltaicznej i budynku.
7
lipca
2021

Zmiany w rozliczaniu prosumentów

W czerwcu pojawił się projekt nowelizacji Ustawy o OZE Ministerstwa Klimatu i Środowiska, który ma w zamierzeniu wprowadzić zmiany w systemie rozliczeń dla(…)
2
lipca
2021

Mój Prąd 3.0. warunki programu

Oto zasady przyznawania do 3000 zł dotacji do fotowoltaiki w 2021 roku w ramach programu Mój Prąd 3.0. Jego celem jest dofinansowanie ok. 178 tys. domowych instalacji fotowoltaicznych. Podsumowujemy kto, kiedy i jak może otrzymać pieniądze na panele słoneczne w tym roku.
20
czerwca
2021

Inwestycja w fotowoltaikę - to się opłaca

Fotowoltaika jest inwestycją, która zapewni doskonałe zabezpieczenie Twoich oszczędności! Nie musisz martwić się niskim oprocentowaniem lokaty bankowej, rosnącą inflacją czy spadkami na giełdzie. Fotowoltaika to pewny zysk! Twoja instalacja słoneczna jest odporna na zawirowania rynkowe. Bezpieczeństwo kapitału zainwestowanego w fotowoltaikę jest niezależne od instytucji finansowych, a Twój zysk rocznie plasować się będzie na poziomie aż 10-12%!