M FreeDom O firmie

O firmie

Twoja czysta energia, Twój czysty zysk! Mfreedom to firma fotowoltaiczna stawiająca na innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość produktów i bezkompromisowe standardy montażu. Zapewniamy wsparcie naszych specjalistów przez cały czas proces wykonania instalacji oraz w trakcie korzystania.

Nasza firma powstała po to by pomagać tworzyć domy z przyszłością, które są przyjemne w budowie, ekologiczne, tanie w utrzymaniu i miłe w użytkowaniu. Fotowoltaika to jeden z elementów domu z przyszłością, to inwestycja na lata, dlatego tak ważną decyzję warto podjąć z nami.


Jesteśmy partnerem Grupy Green, która w branży fotowoltaicznej ma kilkuletnie doświadczenie i tysiące zrealizowanych projektów. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami komponentów na rynku i przykładamy najwięcej troski o montaż całej instalacji. Montują dla nas tylko najlepsi fachowcy, którzy przechodzą specjalistyczne szkolenia zgodne z wymogami monterskimi Grupy Green. Zadbamy o wygląd i poprawne działanie Twojej instalacji oraz o szereg szczegółów, które zapewnią Tobie bezpieczeństwo, a przede wszystkim satysfakcję z użytkowania i oszczędności. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy z powodzeniem zrealizować każde zamówienie i być dumni z naszej pracy.


Zależy nam na Twoim zadowoleniu, polecaniu nas i chęci dalszej współpracy z nami, byś mógł cieszyć się zdrowym i tanim dostępem do rozwiązań, które daje Ci natura i nasza firma. W ofercie mamy wiele produktów uzupełniających dbających o Twój dom, otoczenie i komfort życia. 


MFreedom tworzą pasjonaci ekologii wdrażający eko-innowacje. Naszą misją jest tworzenie domów bez rachunków. Wprowadzamy nowe pokolenia w zielony, ekologiczny świat umożliwiając tworzenie MĄDRYCH DOMÓW.

 

Jak wygląda współpraca z nami? 

Dla każdego Klienta pracujemy tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Do każdej realizacji podchodzimy kompleksowo.

 

Rozpoczynając od analizy potrzeb inwestora i projektu 3D, wykonanego w specjalistycznym oprogramowaniu PV*Sol, określającego m.in. strefy zacienienia oraz prognozowany zysk energetyczny. Dzięki temu przygotowujemy indywidualny projekt „szyty na miarę”. Poprzez montaż i uruchomienie - wszystkie montaże realizujemy w oparciu o doświadczone ekipy instalatorów. Aż po zagadnienia formalno-prawne związane z przyłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci OSD (zakładu energetycznego). Dla instalacji o mocy powyżej 6,5 kWp, zgodnie ze znowelizowaną ustawą Prawo Budowlane, przygotowujemy komplet dokumentów (wraz z opinią uprawnionego rzeczoznawcy do spraw p.poż).

Poprzez kompleksowe podejście, bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy element procesu inwestycji.